17 Drużyna Harcerska "Salamandra"

ZHP Chorągiew Śląska - Hufiec Ziemi Rybnickiej

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy członków drużyny do rejestrowania się na forum!

#1 30-11-2017 21:46:41

Przyboczna Natalia
Moderator
Dołączył: 19-11-2016
Liczba postów: 35
WindowsSafari 537

Sprawy bieżące 30.11.17r

Czuwaj przedstawiam sprawy i informacje które zostały poruszone na dzisiejszej zbiórce:

1. Zgody - jutro osoby jadące na biwak ostatecznie mogą przynieść mi zgody do mojego domu, lub do zakładu fryzjerskiego mojej mamy na ul. Głównej. Na za tydzień przynosicie zgody na udział w festiwalu piosenki harcerskiej, zastępowi są odpowiedzialni za rozdanie bądź przekazanie do skserowania zgód.

2. Kto jest chętny na wyjazd do Częstochowy na odebranie Betlejemskiego Światła Pokoju w niedzielę 17.12.17r. Proszony jest o bezpośredni kontakt z dh. Julią ona udzieli szczegółowych informacji.

3. Festiwal Piosenki Harcerskiej w tym roku odbędzie sie 16 grudnia w naszej szkole w Jejkowicach [dblpt]) udział darmowy, przypominam ze mamy zamiar wygrać [dblpt]D zgody przynosicie na za tydzień (patrz pkt. 1)

4. Popytajcie czy któryś z waszych rodziców bądź ktos z waszej rodziny nie mógłby przewieść półki z rybnika do naszej harcówki, juz mamy zaklepany regal ale nie mamy jak go przetransportować do Jejkowic [dblpt]( Jakby się znalazła jakas dobra duszyczka, to proszę o kontakt telefoniczny.

5. Biwak juz za tydzień. Tak jak mówiłam w pkt. 1 -jutro ostatnia szansa na oddanie zgody. Biwak bedzie miał tematykę typowo mikołajkową /świąteczną. Wyjdziemy na dwór dlatego pamiętajcie o ciepłych i nieprzemakalnych ubraniach. Będziemy szukać Mikołaja i pracować w jego fabryce [dblpt]D Bedziemy tez robic świąteczne bluzy,my zapewniamy m.in. Filc, pomponiki, watę, klej do tkanin, wstążki i różne tasiemki . Wy możecie wziac jakies swoje rzeczy, lub np. Możecie juz sobie przygotować projekt tej bluzy- wasza własne inwencja tworcza [dblpt]) Zbiórka w piatek o 16 pod gminą w mundurach. Szczegóły są zawarte w mailu który powędrowal do waszych rodziców.
Termin wplat na biwak mija JUTRO.

6. Razem z dh. Julią ogłaszamy wszem i wobec że od chwili obecnej JEDYNYM źródłem informacji w naszej drużynie jest FORUM DRUŻYNY. Poza tym najważniejszym źródłem są zbiorki  (noście z sobą zeszyty zeby móc sobie zapisać ważne rzeczy).

7. SKŁADKI. Każdy z nas "bardzo lubi" to słowo. Ale prawda jest taka ze w skladkach zawarte jest nasze ubezpieczenie, dlatego proszę o oplacenie zaległych i aktualnych składek bo osoby które nie będą miały oplaconych skladek-nie pojadą na biwak.

8. Bardzo dziekuje za aktywny udział w zbiórce zabawek na 6 grudnia dla chorych dzieci. Stworzyliśmy aż 4paczki [dblpt])

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień
Dh. Natalia [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
drogadochwaly - kuzniartogej - moverpgmta - templates - dangodaikazoku